O firmie

Firma nasza od 1998 roku zajmuje się budową i utrzymaniem Osiedlowych Sieci Komputerowych na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi dostępu do Internetu na terenie Węgrowa, Siedlec i okolicznych miejscowości.

 

Osiedlowa Sieć Komputerowa umożliwia swoim Klientom skuteczne wykorzystanie szerokich możliwości informacyjnych i marketingowych jakie oferuje Internet. DOMTEL operuje na terenie miast Węgrowa oraz Siedlec za pomocą węzła dostępowego wyposażonego w routery, serwery dostępowe, serwery hostujące oraz urządzenia sprzęgające z sieciami telekomunikacyjnymi. OSK korzysta z linii światłowodowych, miedzianych, a także radiowych 2,4 i 5Ghz. Dostęp do sieci szkieletowych realizowany jest za pomocą niezależnego światłowodowego wyjścia do sieci operatorów takich jak: Telekomunikacja Kolejowa, Multimedia Polska i Telekomunikacja Polska SA.

Szczegóły naszej oferty TUTAJ

 

W celu usprawnienie obsługi uruchomiliśmy Biura Obsługi Abonenta w Węgrowie i w Siedlcach.  Oba oddziały czynne w godzinach 8:00-16:00 w dni pracujące.

W BOA Siedlce poza obsługą Aboneneta mogą Państwo także skorzystać z następujących usług:

- usługi xero A4-A3

- skanowanie

- nagrywanie CD/DVD

- drukowanie

- kawiarenka Internetrowa

- ogłoszenia do Tygodnika Siedleckiego

- sklep z akcesoriami komputerowymi

 

Zapraszamy.